Biz Kimiz?

Antalya Organize Sanayi 1. kısımda yer alan üretim fabrikamız Antbio Tarım A.Ş. bilgi ve teknolojiyi doğru yerde ve doğru zamanda kullanarak toprak ve çevre dostu bitki besleme ve bitki destek ürünleri üretmek amacı ile 2018 yılında Antalya’da kurulmuş bir işletmedir.

Hedefimiz, bir yandan bitkilerin ihtiyacı olan besinleri üreterek insanlığın sağlıklı beslenmesine katkıda bulunmak, diğer yandan ise günden güne özellikleri bozulan ve verimlilikleri düşen topraklarımızın sağlıklı kalması için toprak ve çevre dostu ürünler üretmektir.  Günümüzde güvenilir ve sağlıklı gıda, insan hayatında çok önemli bir yer tutmakta ve her geçen gün dünya gündemindeki yeri daha da önemli hale gelmektedir. Sağlığımızı etkileyen olumsuz çevresel koşullar insanların yetersiz ve sağlıksız gıdalar ile  beslenmesi sonucunda daha da etkili olmaktadır. Biz inanıyoruz ki, toprağın sağlığını koruyabilirseniz, sağlıklı ürünler yetiştirebilir ve sağlıklı bir toplum oluşturabilirsiniz.

Bizim vizyonumuz; İnsan sağlığını ön planda tutarak toprak ve çevre dostu ürünler üretmek, insanı merkeze alarak üretimden son tüketiciye kadar olan ilişkilerimizde ahlaki ve insani kuralları ön planda tutarak ülkemize ve insanlığa değer üreten bir ekip olmaktır. Tarım sektöründe Ar-Ge çalışmaları ışığında bilgi ve teknolojiye dayalı etken ve güvenli organik inorganik ve biyolojik kökenli bitki besleme ve bitki destekleme ürünleri üretmek ve bu sektörde bir marka oluşturmaktır.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping